Dom
Armii Krajowej, Libiąż, małopolskie
- 750 000 zł
- 205 m²
- 3 658,54 zł/m²
Edyta Kosowska
Skontaktuj się
Dom
Armii Krajowej, Libiąż, małopolskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Dom
Zaktualizowane: 13 maja 2026
750 000 zł 205 m² 3 658,54 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
dom wolnostojący
6
927 m²
garaż w bryle budynku
1973
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
927 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
1973Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 750 000 zł (3 658,54 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 205 m² (180 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi, 2 łazienki; stan: do odświeżenia
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1973
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: blacha cynkowa
- okna: plastikowe
- Działka: 927 m²
- kształt: nieregularny; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: taras, strych
- Kuchnia: z oknem, w zabudowie
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, piec
- Internet
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Synergia Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: SIG-DS-1851
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Armii Krajowej, Libiąż, chrzanowski, małopolskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, las
- cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż nieruchomość w Libiążu składająca się z 2 budynków - domu mieszkalnego dla 1 lub 2 rodzin oraz budynku (do remontu) nadającego się na warsztat samochodowy, garaż lub pod działalność gospodarczą. Działka 9,3 ar.
Opis nieruchomości:
Budynek mieszkalny z ok. 1973 zbudowany z cegły. Ławy fundamentowe żelbetowe. Ocieplony, otynkowany. (...)